ABB HIEE200130R0002 AFC094 AE02 – Advanced Factory Control Panel
Place of Origin:Switzerland
Model Number:HIEE200130R0002
Brand:ABB
Sub-Category:Control Panels
Function:Process Control
Automation Type:High-End
Material:Stainless Steel
Dimensions:L 600mm x W 400mm x H 200mm
Weight:20kg
Environmental Rating:IP67
Operating Temperature:-20°C to +60°C
Power Input:230V AC