ABB HIEE200130R0002 AFC094AE02 Control Panel
Place of Origin:Switzerland
Order Number:HIEE200130R0002
Model:AFC094AE02
Brand:ABB
Operating Voltage:250V
Output Frequency:30kHz
Certified Product:HIEE200130R0002
Series:AFC094AE02
Material Coding:AFC094AE02 HIEE200130R0002
Custom Processing:Yes
Weight:0.44kg
Dimensions:450mm x 300mm x 200mm