ALSTOM MIFP 155E100H00C – High-Power Industrial Control Module
Operating Voltage:24V DC
Current Consumption:≤ 100mA
Communication Protocol:Modbus RTU
Input Signal Range:-10V to +10V
Output Configuration:2 Analog Outputs
Operating Temperature:-20°C to +85°C