Bosch VT3000-S35-R5: High-Performance Industrial Control Module
Operating Voltage:380-480V AC
Input Current:≤5A
Output Power:Up to 1500W
Response Time:Less than 1ms
Operating Temperature:-20°C to +60°C
Protection Class:IP54
Communication Interface:RS485, Modbus TCP
Dimensions:100mm x 100mm x 35mm