Operating Voltage:220 V
Output Frequency:50 kHz
Input Range:0 to 10 V
Output Range:4 to 20 mA
Resolution:0.1% of full scale
Response Time:≤ 50 μs
Operating Temperature:-20°C to +70°C
Storage Temperature:-40°C to +85°C
Environmental Conditions:Humidity: 5% to 95% RH (non-condensing)