GEFRAN RCB-ND-6BH003031000000 Modular: Advanced Control System for Industrial Applications
Power Supply Voltage:24 VDC
Operating Temperature Range:-20°C to +60°C
Communication Interface:RS-485
Relay Output:4 channels, 250VAC / 30VDC, 5A
Accuracy:+/- 0.1% of full scale
Dimensions (WxHxD):100mm x 90mm x 40mm