Indramat HDS03.2-W100N High-Speed Control Module
Manufacturer:Indramat
Model Number:HDS03.2-W100N
Series:HS30
Submodel:01
Type:Control Device
Voltage Range:24V DC
Current Rating:10A
Operating Temperature:-20°C to +70°C
Weight:2.5 kg
Dimensions:150mm x 100mm x 50mm