Mitsubishi MDS-CH-V2-2010 AC Servo Drive: Precision Control for Industrial Automation
Input Voltage Range:200V to 240V AC
Output Power:Up to 1.0kW
Operating Temperature:-10°C to +50°C
Communication Interface:EtherCAT
Current Capacity:Up to 20A