Panasonic MBDLT25SF Multifunction type AC Servo driver
Operating Voltage:200VAC
Input Current:3A
Output Torque:25Nm
Speed Range:0 to 6000 rpm
Control Protocol:CANopen
Protection Class:IP20
Operating Temperature:-10°C to 50°C