Power-One MAP55-1024 AC/DC Power Supply for Industrial Control Systems
Input Voltage Range:85VAC to 264VAC
Output Voltage:24VDC
Output Current:2.3A
Output Power:55W
Operating Temperature Range:-40°C to +70°C