REXROTH MHD093C-035-PG1-AN Synchronous Motors, High Performance & Precision Drive Solutions
Motor Type:Synchronous
Model Number:MHD093C-035-PG1-AN
Nominal Power:35 kW
Rated Voltage:380 VAC
Max Speed:3,000 RPM
Torque Capacity:340 Nm