SIRON 19H01088-0350 Y449 – Industrial Control Module, Advanced Automation Solutions
Module Type:High-Power Control
Model Number:19H01088-0350 Y449
Input Power Range:24-48V DC
Output Power:350W
Operating Temperature:-20°C to +70°C
Communication Interface:RS-485 Modbus RTU
Safety Certification:IEC 61000-4-2 Lightning Surge
Dimension:120mm x 80mm x 35mm