Yaskawa SGDR-C0A040A01BNX100: High-Performance Servopack Converter for Precision Motion Control
Motor Compatibility:Wide range of AC and DC motors
Operating Voltage:200V – 500V AC
Control Protocol:EtherCAT, CANopen, Modbus
Max Output Torque:Up to 100Nm